+421 908 171 771
studienky@studienky.sk

Turistika
Roháče Zobraz
Cyklistika
Atrakcie
Región Orava
Zaujímavosti trošku ďalej

Chata Smrek
€ 80.00noc
Chata Sosna
€ 120.00noc
Chata Jedlička
€ 90.00noc

Areál Studienky sa nachádza na úpätí Západných Tatier, Roháčov, uprostred lesa v príjemnom a kľudnom prostredí. Pri relaxe v oravskej prírode Vás nebudú rušiť cudzí návštevníci a nebude Vás obťažovať ruch cestnej premávky. Areál s rozlohou viac ako 8tis m2 je uzatvorený a je k dispozícii len pre návštevníkov chát. Wi-Fi je v každej chate.  Chaty Studienky sa nachádzajú na polceste medzi obcami Oravský Biely Potok a Habovka. Väčšina hornooravských prírodných krás, atrakcií či zaujímavostí je dostupná do vzdialenosti 15 km či pár minút jazdy. Navštívte nás a vychutnajte si pokoj, oddych a malebnú prírodu.

V pivničných priestoroch chatky máte možnosť ochutnať a zakúpiť si výberové slovenské vína. (Vínna pivnica je momentálne uzatvorená pre rekonštrukciu)

V pivničných priestoroch chatky máte možnosť ochutnať a zakúpiť si výberové slovenské vína. (Vínna pivnica je momentálne uzatvorená pre rekonštrukciu)

Platba v hotovosti. Prijímame EUR, PLN, CZK.

Stravovanie je vlastné. Každá chata má vlastnú kuchynku, ktorá je vybavená chladničkou, mikrovlnnou rúrou, indukčnou 2-platničkou a základným kuchynským náradím.

Radi privítame Vaše pripomienky či návrhy, aby sme zlepšili kvalitu poskytovaných služieb a tak viac vyhoveli potrebám našich návštevníkov.


Vzdialenosť od atrakcií v okolí:

Lyžiarske stredisko Zuberec Janovky - 3,8 km
Lyžiarske stredisko Ski Uhliská - 6,5 km
Lyžiarske stredisko Zverovka Spálená - 12 km
Lyžiarske stredisko Oravice - 12 km
Lyžiarske stredisko Ski Vitanová - 19
km

Múzeum oravskej dediny Zuberec Brestová - 8 km
Termálne bazény Oravice - 12 km


Kvačianska dolina - 13 km
Oravská priehrada - 22 km
Oravský hrad - 24 km
Akvapark Tatralandia - 32 km
Zakopane Poľsko - 45 km

Pôvodný oravský erb