+421 908 171 771
studienky@studienky.sk

Rezervácia

Chata Smrek

€ 80.00,-

Detail

Chata Smrek sa od ostatných chát odlišuje dreveným interiérovým obkladom, čo vytvára príjemnú atmosféru drevenice. Svojim návštevníkom ponúka kapacitu 6 lôžok, ktoré sú rozložené do dvoch spální. V prvej spálni je veľká manželská posteľ, kým v druhej spálni sú dve poschodové postele. V priestore jedálne sa nachádza rozkladacia sofa, ktorá sa v prípade potreby môže použiť ako lôžko pre 7 návštevníka. Kuchyňa je vybavená chladničkou s mrazničkou, indukčnou platňou a mikrovlnkou. V kúpelni a vo WC sú vyhrievané podlahy, čo najmä v zimnom období spríjemňuje intímne chvíle hostí :-) V pivničných priestoroch chaty sme na Vianoce 2017 spustili "miniwellness", ktoré ponúka infrasaunu s rozmermi 150 x 150 cm vybavenú špičkovými panelmi značky Philips Vitae, ďalej sprchový kút a vinotéka.

Chata Smrek je veľmi príjemná a útulná chata, v ktorej si oddýchnete a načerpáte nové sily. Vďaka vynikajúcim izolačným vlastnostiam dreva je možné chatu v zimnom období veľmi rýchlo vykúriť a preto v nej vieme privítať hostí, ktorí sa pre pobyt v chatách Studienky rozhodnú spontánne.

Popis

Chata Smrek je vybavená zariadenou kuchynkou, v ktorej hostia nájdu vybavenie pre prípravu jedál, ktoré si môžu uvariť na indukčnej dvojplatničke. Nechýbajú hrnce, panvica, taniere, príbory a základné kuchynské náčinie. Samozrejmosťou je rýchlovarná konvica, chladnička a mikrovlnná rúra. Atmosféru pri varení Vám spríjemní hudba z hifi veže prestížnej značky Harman Kardon. 

Každý hosť má k dispozícii čisté posteľné prádlo a osušku. Internet v chate je samozrejmosťou.